Suport rezervari


Categoria de produs: Hotel, Transfer, Pachete, Chartere, Sport & Evenimente, Activitati, Rent a Car

E-mail: helpdesk@dertour.ro 
Tel: + 40 (0) 241 48 70 70; +40 (0) 737 000 884 (TUI)

Program de lucru:
Luni – Vineri: 09:00 – 20:00
Sambata - Duminica: liber
Mobil urgente in afara orelor de program: +40 (0) 723 136 136


Categoria de produs: Zbor

E-mail: flight@dertour.ro 
Tel: +40 (0) 31 43 79 833; +40 (0) 31 42 51 959; +40 (0) 31 42 51 960

Program de lucru:
Luni – Vineri: 09:00 – 18:00
Sambata - Duminica: liber
Mobil urgente in afara orelor de program: +40 (0) 731 034 921


Categoria de produs: Autocar

E-mail: autocar@eurolines.ro 
Tel: +40 (0) 269 259 965

Program de lucru:
Luni – Vineri: 09:00 – 17:00
Sambata - Duminica: liber
Mobil urgente in afara orelor de program: +40 (0) 726 384 843


Suport Comercial  > contracte, suplimentare credit, particularitati comerciale

Area Sales Managers




Ovidiu Vas

E-mail: ovidiu.vas@dertour.ro
Tel: +40 (0) 731 666 107


Andrei Flutur

E-mail: andrei.flutur@dertour.ro
Tel: +40 (0) 736 334 536

Nicu Dumitrascu

E-mail: nicu.dumitrascu@dertour.ro
Tel: +40 (0) 724 505 739

Ionut Calapod

E-mail: ionut.calapod@dertour.ro
Tel: +40 (0) 737 666 311

Marius Orbulescu

E-mail: marius.orbulescu@dertour.ro
Tel: +40 (0) 736 334 535



Suport Contabilitate

E-mail: debite@travelbrands.ro
Tel: +40 (0) 31 41 34 500 (Secretariat)